Туристическая компания «Алинда тур», г.Киев, ул. Предславинская 43/2, тел. 360-22-62, 099 735-09-32

Сказка древнего города

 

Казка давнього міста

Кількість днів у турі формується відповідно до Ваших побажаннь.

Початок туру: за домовленістю

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день. Приїзд до Львова. Зустріч групи представником фірми.

Розміщення в готелі.

Оглядова автобусна екскурсія по Львову: розкішний ансамбль собору Св. Юра - шедевр барокової архітектури, колишній центр Греко-католицької митрополії України. Львівський університет - один із найстарших в Україні (колишній Галицький Сейм), Високий замок - овіяне легендами символічне місце заснування Львова, з якого відкривається панорама міста. Личаківський цвинтарЛичаківський цвинтар - пантеон слави, краси, вічності та мистецтва. Музей народної архітектури та побуту просто неба - Шевченківський гайШевченківський гай.

Смачний обід в одному із безлічі затишних ресторанчиків у центрі міста.

Відвідування першого в Україні Музею ПивоварінняМузею Пивоваріння, наблизить вас до таїнства народження чудового напою, дозволить пізнати історію його виникнення, пережити традицію виробництва і споживання “Львівського” пива та відчути його неповторний смак.

Прогулянка по вечірньому Львову (за бажанням відвідування Оперного театру, Органного залу, цирку, дискотеки).

2 день. Сніданок.

Екскурсія старовинною частиною міста. Площа Ринок Площа Ринок - серце середньовічного Львова, де кожна із споруд є безцінною пам'яткою архітектури XV-XVII століття: Аптека-музей (відвідання за бажанням), Італійське подвір'я палацу Корнякта, Римо-католицький кафедральний собор, каплиця Кампіанів, каплиця Боїмів.

Обід.

Ратуша (за бажанням можна піднятися на вежу), вірменський квартал із автентичною вірменською церквою 1363-1370рр., єврейський квартал - руїни легендарної синагоги "Золота Роза". Королівський та міський арсенали - єдиний в Україні музей зброї (відвідання Музею-Арсеналу за бажанням). Домініканський собор - місце проведення концертів органної музики.

Вільний час, вечірня програма за бажанням.

3 день Сніданок. Виселення з готелю. Виїзна екскурсія «Замками Галичини».

Приїзд до Олеського замкуОлеського замку – найстаршого в Західній Україні. Замок є видатною пам'яткою архітектури та історії XIII-XVIII ст. Ця давньоруська фортеця, яка із плином часу стала резиденцією польських магнатів, була перебудована в стилі італійського ренесансу. Тут народився та потім часто мешкав король Польщі Ян III Собеський, який і зібрав велику колекцію творів мистецтва. Зараз у замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису та скульптури X-XIX ст.

Переїзд до Підгорецького замкуПідгорецького замку – одного із найвідоміших та найгарніших замків України, визначної пам'ятки пізньоренесансної архітектури. До замкового ансамблю входять: бароковий костел 1752-1766 рр., в'їзна брама та парк XVIII ст. зі старими липами. Палац оточений ровами і валами. Зараз замок знаходиться на реставрації, але навіть в такому стані він викликає захоплення.

 Переїзд до Золочева. Огляд Золочівського замку.Золочівського замку. Замок у Золочеві споруджено у 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами. На подвір'ї замку стоять пізньоренесансний Великий палац і унікальний Китайський палац із східною атрибутикою. У Китайському палаці можна ознайомитись із колекціями творів мистецтва та ужиткових речей Єгипту, Японії, Туреччини, Індії, Персії... Ніхто не знає звідки на подвір'ї замку взялися два дивні камені XIII-XV ст. із закодованим написом, текст якого ще ніхто не зміг розгадати. Замок належав у XVII-XVIII ст. магнатам Собеським і Радзивілам.

Повернення до Львова. Вечеря.

Вільний час. Відвідання сувенірного ринку, де кожен знайде собі щось до вподоби.

4 день. Сніданок.

Виїзд за місто. ЖовкваЖовква - справжнє місто-музей, сповнене неповторних архітектурних ансамблів. Займає друге місце після Львова по кількості пам'яток архітектури.

Крехівський монастир Крехівський монастир -  визначна пам'ятка архітектури XVII-XVIII століття, один із найкраще збережених монастирів оборонного типу в Україні. Тут можна оглянути печерні келії, де мешкали монахи-самітники, печерну церкву та дві чудотворні ікони - Богоматері та Св. Миколая Чудотворця.

Повернення до Львова. Обід

Вдале закінчення екскурсії - привітні й затишні старі кав'ярні та цукерні, де можна не тільки скуштувати знаменитої кави по-львівськи, але й придбати запашну каву найрізноманітніших сортів з усіх куточків світу, котру змелють саме для Вас.

Вільний час від'їзд.

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА

Нижче подані екскурсії, які Ви можете замовити додатково.

Підземелля Львова - Підземелля костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, Галерея мистецтв “Равлик” базальтовий саркофаг XVIII ст., підземелля Преображенської церкви - підземний хід, рештки старовинних кам’яниць; Підземелля аптеки музею: кабінет алхіміка, старовинні лікарські знаряддя та посуд, залізне вино. Кава по Львівськи: кав’ярні Львова це невід’ємний атрибут побуту львів’ян.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова. Перші кав’ярні в Європі та у Львові. Традиції та клієнти старих Львівських Кав’ярень. Історії та курйозні випадки. Види кави та способи її вживання. Екскурсія передбачає відвідання кількох львівських кав’ярень з дегустацією окремих видів кави.

Вечірня програма: вистави в Оперному театрі - одному з найгаріших в Європі; театрі М. Заньковецької. Концерти в Органному залі, Філармонії. середньовічні забави в Олеському замку

ВАРТІСТЬ

Вартість програми в гривнях на 1 особу

Група              15 + 1             20 +2              30 + 3             40 + 4

1-й день         99                    95                    86                    79

2-й день         69                    67                    63                    60

3-й день         118                  15                    108                  97

4-й день         105                  102                  96                    85

Разом 4 дні     391                  379                  353                  321

У вартість туру входить:

- Екскурсійне обслуговування

- Транспортне обслуговування по програмі

- Обіди (повноцінне меню в кафе в центрі міста).

У вартість туру не входить:

- Проживання в обраному готелі:

- Вигоди в номері:Готель Гелікон 120-150 грн./ос.

- Готель Гетьман*** від 150 грн./ос.

- Мотель Явір 85 грн./ос.

- Вигоди на блок: Готель Перлина 2–3 місне розміщення - 100 грн./ос.

- Вигоди на поверх: Студентський хостел - 4-8 місне розміщення - 60 грн./ос.

- додаткові розваги (дискотека, театр, органний зал)

- проїзд в міському транспорті

- вхідні квитки в музеї