Туристическая компания «Алинда тур», г.Киев, ул. Предславинская 43/2, тел. 360-22-62, 099 735-09-32

Уикенд по Галицки

Вікенд по Галицьки

 

Початок туру: за домовленістю

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1.

Приїзд, зустріч представниками фірми, трасфер до готелю, поселення.

Починаємо із Площі РинокПлощі Ринок – справжньої перлини епохи відродження - тут кожен будинок має свою унікальну історію, Ратуша, чотири старовинних фонтани навколо неї, Королівські зали – у минулому, резиденція польського короля Яна III Собеського, в тронному залі якої був підписаний “Вічний мир” між Польщею та Росією, Італійський дворик, Латинський Катедральний костел, унікальна каплиця Боїмів, пам'ятка архітектури ренесансу - Успенська церква, Музей аптека, Вежа Корнякта, Вірменський квартал із старовинним Вірменським собором.

Ситний обід в кафе в центрі міста.

Продовження екскурсії: Королівський та Міський Арсенали, Порохова вежа, Оборонні мури старого міста, Бернардинський монастир, Домініканський собор, величний Костел Езуїтів. Під час прогулянки, крім визначних архітектурних пам'яток, Ви побачите також декілька унікальних скульптурних композицій, Статую сидячого Христа під розп’яттям, так звану «Львівську сидячу статую свободи», пам'ятник Усмішці, бронзову скульптуру «бравого солдата Швейка».

День 2.

Сніданок. Цього дня пропонуємо вам 2 варіанти екскурсійної програми:

1 варіант – продовження екскурсії по Львовуекскурсії по Львову. Ви побачите панораму міста з висоти пташиного польоту, відвідаєте «Личаківське кладовище» – музей, в якому поєднана незбагненність вічності та мистецтва, місце поховання видатних людей (І. Франка, В. Івасюка, С. Крушельницької, М. Шашкевича та ін.). Ви також побачите Львівський Університет (заснований в 17 ст.), найстарший навчальний заклад Галичини, величний собор Св. Юрія Змієборця – шедевр барокової архітектури і головний греко-католицький собор Західної України; театр Опери та Балету – один із найгарніших в Європі, драматичний театр ім. М. Заньковецької.

2 варіант Виїзна екскурсія в Крехівський монастир та Жовкву - місто-музей..

Як додаток до обох варіантів рекомендуємо  «Середньовічні забави»

Вільний час на купівлю сувенірів.

Вечірня програма за бажанням.

День 3.

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзна екскурсія «Замками Галичини».

Приїзд до Олеського замку – найстаршого в Західній Україні. Замок є видатною пам'яткою архітектури та історії XIII-XVIII ст. Ця давньоруська фортеця, яка із плином часу стала резиденцією польських магнатів, була перебудована в стилі італійського ренесансу. Тут народився та потім часто мешкав король Польщі Ян III Собеський, який і зібрав велику колекцію творів мистецтва. Зараз у замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису та скульптури X-XIX ст.

Переїзд до Підгорецького замку – одного із найвідоміших та найгарніших замків України, визначної пам'ятки пізньоренесансної архітектури. До замкового ансамблю входять: бароковий костел 1752-1766 рр., в'їзна брама та парк XVIII ст. зі старими липами. Палац оточений ровами і валами. Зараз замок знаходиться на реставрації, але навіть в такому стані він викликає захоплення.

Переїзд до Золочева. Огляд Золочівського замку.Золочівського замку. Замок у Золочеві споруджено у 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами. На подвір'ї замку стоять пізньоренесансний Великий палац і унікальний Китайський палац із східною атрибутикою. У Китайському палаці можна ознайомитись із колекціями творів мистецтва та ужиткових речей Єгипту, Японії, Туреччини, Індії, Персії... Ніхто не знає звідки на подвір'ї замку взялися два дивні камені XIII-XV ст. із закодованим написом, текст якого ще ніхто не зміг розгадати. Замок належав у XVII-XVIII ст. магнатам Собеським і Радзивілам. Повернення до Львова.

Вільний час. Від’їзд.

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА

 

Рекомендуємо також відвідати:

1.Підземелля Львова – підземелля костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, галереї мистецтв “Равлик”, де досі зберігся старовинний базальтовий саркофаг XVIII ст. і часто можна побачити привида ченця, підземелля аптеки музею, де відвідаєте кабінет алхіміка, побачите старовинні лікарські знаряддя та посуд, зможете придбати залізне вино.

2. Перший в Україні Музей пивоваріння, який запрошує здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива. Експозиція також детально висвітлює легендарні традиції виготовлення бурштинового напою на Львівській пивоварні. Для відвідувачів музею передбачена можливість перегляду відеофільму про найстарішу пивоварню в Україні, відвідання дегустаційного залу, придбання сувенірів.

3. Виставу в Львівському театрі опери та балету;

4. Стрийський парк;

Рекомендуємо також відвідати:

Підземелля костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, галереї мистецтв «Равлик», де досі збереглися:

Рештки кам'яних мурів княжих часів із залишками порталу входу та вікна.

- Результати археологічних розкопок та відновлюваних робіт: залишки побутової кераміки XIV - XVIII століття, віконниця та вікно XVIII століття, дверні замки XVIII століття.

- Базальтовий різьблений саркофаг XVIII століття підготовлений для архієпископа Вижицького.

- Настінні фрески XVIII століття.

- Бароккові двері ручної ковки XVIII століття.

Підземелля «Аптеки музею», де відвідаєте кабінет алхіміка, побачите старовинні лікарські знаряддя та посуд, а також зможете придбати залізне вино.

Тривалість екскурсії 2год.

 

Вартість

 

1-го дня         95 грн/ос

2-го дня         110 грн/ос

3-го дня         120 грн/ос.

 

У вартість туру входить:

- зустріч туристів на вокзалі

- екскурсійне та транспортне обслуговування по програмі

- вхідні квитки в Олеський та Золочівський замки ї

- Харчування - обіди у екскурсійні дні по Львову.

У вартість туру не входить:

- Проживання у готелі на вибір - від 85 грн/ос або в квартирах в центрі міста від 200 грн за квартиру -2 -6 спальних місць.

- Вхідні квитки в музеї (в перший день та у 1 варіанті другого дня).

- Проїзд у міському транспорті.