Туристическая компания «Алинда тур», г.Киев, ул. Предславинская 43/2, тел. 360-22-62, 099 735-09-32

Венец Закарпатья

КАРПАТСЬКИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Львів – Яремча – Коломия – Косів -Буковель – Львів

22-24 серпня

1 день

09:00 Виїзд зі Львова, від залізничного вокзалу (збір групи біля багажного відділення). Переїзд Львів – Яремча.

14:00 Прибуття в Яремче. Поселення. Вільний час.

Яремче – з одного боку - популярний туристичний центр, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі річки Прут в лісистих Карпатах, з другого - традиційне  карпатське містечко з самобутньою архітектурою. Всі будівлі мають у своїй архітектурі карпатські елементи і чудово доповнюють неповторні гірські краєвиди. Атракцією міста є водоспад Гук і двадцятиметровий міст над ним. Поряд розташований відомий сувенірний базар, де можна придбати вироби місцевих майстрів. Хочете спробувати страви місцевої кухні? Наприклад, юшку з грибами чи форель у сметані або бануш з грибами? Тоді Вам обов’язково потрібно завітати у місцеві ресторани: „Гуцульщину”, „Гражду”, „Зелений гай”, „Колибу”.

19:00Вечеря в ресторані Гуцульщина (за додаткову плату).

2 день

09:00 Сніданок.

10:00 Екскурсія «Коломия-Косів». Коломийщина — своєрідний куточок України, який поєднав у собі Покуття і Гуцульщину. Коломия - чудове місто з дуже виразним австро-угорським характером забудови. Тут не просто багато старих кам'яниць зламу ХІХ - ХХ століть, тут їх просто маса. Варто поблукати тісними вуличками середмістя кілька годин, щоб відчути себе трохи по-іншому. А чого лише вартує перлина дерев'яної архітектури - Благовіщенська (або Спаська) церква в Коломиї, відома своїм чудовим іконостасом і дзвінницею. Вартує відвідати музей „Писанки” (вхідні квитки 3 грн.), який занесено до Книги рекордів Гіннеса, та музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття (вхідні квитки 5 грн.).

Косів, розташований на берегах річки Рибниці, є серцем Гуцульщини. Саме тут найбільшого розквіту набуло Гуцульське прикладне мистецтво. Це край талановитих людей, завдяки яким збереглися його самобутність та художньо-естетична цінність. Масовою професією тут стало різьбярство та ткацтво, зокрема ліжникарство і килимарство.

3 день

09:00 Сніданок.

10:00 Екскурсія „Буковель”.

Буковель - відомий туристичний комплекс, назва якого походить від одноіменної гори висотою 1129м, яка розташована недалеко від села Поляниця Івано-Франківської області. Катання на крісельному підйомнику і огляд панорами Карпатських гір (один підйом 18 грн.).

Виїзд на Львів. Орієнтовно прибуття 20:00.

Вартість - 799 грн.

У вартість програми включено:

- проїзд;

- проживання (2- та 3-місні номери зі зручностями);

- сніданки;

- екскурсії згідно програми;

- супровід представника туристичної фірми

Додатково оплачуються:

- проїзд Київ-Львів-Київ

-вхідні квитки

-катання на підйомнику

Фірма залишає за собою право змінювати екскурсійну програму без зменшення об"єму наданих послуг.